Run for Peace

DSC_2347

Run for Peace або Забіг Миру – це глобальна ініціатива, спрямована на демонстрацію єдності народів Європи у прагненні до мирного життя. Головним засобом є біг, як символ миру, що об’єднує мільйони людей, незалежно від політичних, культурних, етнічних, гендерних ознак.

21 березня 2015, у річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, 12 спортсменів ( профі та аматори) вирушили у бігову подорож Європою. Передаючи естафету один одному,  члени команди долають неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погодні умови та інші перешкоди. За три етапи пробігу команда розраховує подолати близько 18 тисяч кілометрів, відвідавши 42 столиці Європи. Перший етап охопив центральні і західні країни Європи (Польща, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Ліхтенштейн, Швейцарія, Франція, Іспанія, Андорра, Португалія, Люксембург) і фінішував 8 травня у Львові.

Протягом Першого етапу 12 українських бігунів провели в безперервній естафеті 49 днів, подолавши 8750 кілометрів через 14 європейських країн

Ініціатор та керівник Забігу Миру – економіст та громадський діяч Віктор Мазярчук.

Наша команда

komanda

Артеменко Іван
Бабенко Дмитро
Гурін Іван
Джуган Ксенія
Жорін Роман
Кононенко Олексій
Кузнєцов Генадій
Лазюта Славік
Мазярчук Віктор
Мартіашвілі Наталія
Новіков Ігор
Попов Сергій

Ми вдячні всім тим, хто нас підтримав, а особливо:

Amway

Joma

Astapov Lawyers

METRO

Beurer

Наш відбіганий ножкаим)) під час першого етапу маршрут

map1phase