Kids athletics Games

logo_kidsgames-1Події в Україні та світі останніх декількох років, накладають неабиякий негативний відбиток на всіх нас, а особливо на розвиток молоді меньших вікових груп, котрі не здатні зрозуміти і усвідомити те, що відбувається.

Тому вкрай актуальним сьогодні є реалізація проектів та програм спрямованих на психологічну реабілітацію населення, формування та вселення оптимізму у завтрашній день, формування соціально-активної позиції тощо.

Дана програма спрямована на часткове вирішення ситуації та є одним з елементів комплексного підходу шляхом запровадження низки заходів із залучення учів молодших шкільних класів до заняття спортом та організації супутніх заходів, таких як: конкурси дитячих малюнків та віршів, проведення різноманітних розіграшів та майстер-класів тощо.

“Кids athletics Games” – організація всеукраїнських видовищних спортивно-розважальних змагань серед шкільних збірних команд, спеціально розроблені з використанням сучасних методик та технологій для пропагування здорового способу життя серед шкільної молоді віком 7-9 років (команди формуються з дітей різного віку).

Спортивна частина змагання для дітей являє собою набір нескладних естафетних забігів з перешкодами згідно рекомендацій та програми Kids’ Athletics IAAF (Міжнародна асоціація легко-атлетичних федерацій).

Змагання проводитимуться в 2 етапи всією територією України в період 2016-2017 навчального року.

 Цілі програми:

  1. Зміцнення здоров’я шкільної молоді віком 7-9 рр.
  2. Психологічна реабілітація учнів молодшої школи, особливо прилеглих до проведення
  3. АТО регіонів через залучення до спорту та їх соціалізацію.
  4. Підтримка іміджу держави, котра дбає про здорове майбутнє дітей.

Завдання:

  1. Популяризація масових видів спорту серед шкільної молоді.
  2. Пропаганда здорового способу життя, як запоруки формування свідомого, соціально-активного суспільства.
  3. Формування навичок командної роботи, виховання дисциплінованості, поваги до супротивника та правил гри.
  4. Набуття змагального досвіду всіма учасниками і виявлення найсильніших гравців їх подальшим залученням до спорту.