Best Team UaCUP

 cupLogo BEST team cup

 КУБОК НАЙКРАЩОЇ БІГОВОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ

Ми започаткували Перші благодійні змагання на Кубок найкращої бігової команди України (Best Team Runners Ua CUP), метою яких є розвиток, підтримка та популяризації командних змагань з бігу, як наймасовішого і найдоступнішого на сьогодні виду спорту.

Перший КУБОК 2015 року здобула команда KMRC

команди RUN LAB та СК “Науковець” відповідно посіли 2-ге та 3-тє місця.

Оскільки наші змагання є благодійними та зважаючи на наявність серед учасників команди Guide Runners за участі незрячих спортсменів, нами було прийняте рішення додати трохи екстріму в змагання для того, щоб команди змушені були продемонструвати не лише особисту майстерність та швидкість бігу, а й злагоджену командну роботу, що базується на дисциплінованості, повазі до супротивника та взаємній довірі учасників команд. Частину дистанції кожен з спортсменів змушений був пробігти із зав’язаними очима, за допомогою одного з колег по команді.

Започаткування Кубку підтримало Міністерство Молоді та Спорту України, а також Український олімпійський комітет, які виставили свої команди на змагання. Міністр молоді і спорту Ігор Жданов особисто привітав всіх учасників, надіславши відповідного листа: “Всі, хто виявив бажання брати участь у цих змаганнях, – це люди, для яких заняття фізичною культурою і спортом стають справжнім культом, які безпосередньо долучаються до становлення української спортивної нації».

Змагання відбулися на мальовничому майданчику нашого партнера – Конгресно-виставкового центру «Парковий», який безкоштовно надав нам можливість провести змагання на своєму майданчику. Участь в заході взяли 12 команд, що представляють різні організації України.

Ми щиро дякуємо нашим спонсорам і партнерами: ТМ «Saucony», Конгресно-виставковий Центр «Парковий», призи та нагороди участникам надали компанія «Amway», ІДС «Боржомі», TM «Sammy Icon», QRoom, Fun Quest, кінотеатр “Батерфляй Ультрамарин” та інші. Медичний супровід впродовж проведення заходу забезпечувала медична компанія «Борис». Організаційну частину взяла на себе компанія «RV Group».

 

 ФОТОГАЛЕРЕЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ