17 грудня в Миколаєві відбулися Kids Athletics Games

17 грудня Миколаїв став третім містом після Одеси та Запоріжжя, де відбувся KIDS Athletics GAMES – соціальний проект для учнів молодших класів.

Організатори змагань БО «Sport for Peace» та ГО «Федерація любителів спорту» за допомогою проекту показали всім учасникам та їх батькам, що спорт може бути веселим та яскравим!

095-dsc_8322

Масштабні спортивно-розважальні міжшкільні змагання KIDS Athletics GAMES проходили в спортивній школі “Надія”. Близько 200 дітей віком з 6 до 9 років з 17 шкіл Миколаєва боролися за можливість представляти своє місто на всеукраїнському фіналі змагань з легкої атлетики в Києві, який відбудеться в травні 2017 року на НСК Олімпійський.

За результатами змагань:

Місце Район Номер школи Час проходження
1 місце Центральний  Колегіум В.Д.Чайки 2.14.95
2 місце Інгульський 50 2.15.03
3 місце Заводський 6 2.16.60

Вітаємо кращого вчителя фізкультури в Миколаєві, Сухоноса Віталія Олексійовича!

Начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, Машкін Олег Валерійович, та Начальник Миколаївського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, Кулішов Олександр Юрійович, дали урочистий старт змаганням та побажали успіху маленьким спортсменам.

Відразу троє ведучих з Event agency «Первое свидание» підтримували по-справжньому спортивну атмосферу змагань. А під час музичної перерви учасників KIDS Athletics GAMES розважали талановиті маленькі зірки з вокальної студії «Альтер-Его»: Аня Овсепян та Оля Трашкальова.

136-dsc_8427

Команди-переможці нагороджував заступник голови Миколаївської міської ради, Степанець Юрій Борисович. Всі учасники соціального проекту отримали корисні яскраві призи, а команда Колегіуму В.Д.Чайки Центрального району, яка завоювала перше місце, буде представляти місто на всеукраїнському фіналі змагань з легкої атлетики KIDS GAMES.

Загалом проект охопить 24 міста і більше 20 000 школярів візьмуть участь в спортивному шоу.

Свято спорту пройшло під патронатом Миколаївської міської Ради, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України.

ПАРТНЕРИ:

Водний партнер: «Моршинська» «Спортик». Для вашої впевненості. Для їхньої користі!

Розважальний дитячий партнер: простір дитячого свята «Joy Land».

Cпортивне харчування: Компанія Amway, ТМ NUTRILITE.

Партнер: видавництво «РАНОК».

Партнери призового фонду: «Запорізький міський центр допомоги», дитячий магазин «Знайка», кінотеатр «Мультиплекс», клуб «Лазер+».

 

Генеральний ТВ партнер: 5 канал.

Генеральний радіо партнер: «Наше радіо».

Інтернет радіо партнер: «Happy Radio».

Медіа партнер: «Тайны звезд».

Фото з заходу ви знайдете в альбомах KIDS athletics GAMES у FB