В Україні проводитимуться благодійні спортивно-розважальні змагання Kids Athletics Games серед шкільних команд

З листопада 2016 до травня 2017 в усіх обласних містах України проводитимуться благодійні спортивно-розважальні змагання серед шкільних команд за програмою «Kids athletics Games» (Дитячі легкоатлетичні ігри). Це видовищна спортивно-розважальна естафета спеціально розроблена з використанням сучасних методик та технологій для пропагування здорового способу життя серед учнів молодшої школи.

Змагання охоплять понад 20 000 учнів в 25 містах України і відбуватимуться у 2 етапи. Перший – це відбіркові тури у містах України, другий – Всеукраїнський фінал у Києві на НСК «Олімпійський» у травні 2017 року.

Графік 1 частини відбіркових змагань:

місто дати події
Одеса 12-13 листопада
Запоріжжя 3-4 грудня
Миколаїв 17 грудня

Проект є соціальним та реалізується Благодійним Фондом «Спорт заради Миру» у співпраці з Федерацією любителів спорту під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України.

Всі учасники отримують спеціальні заохочувальні призи від спонсорів,  також зможуть прийняти участь у  безкоштовних розмажальних та спортивних майстер-класах.