Кольоровий забіг – найпатріотичніший забіг року

30 серпня 2015 року в м.Київ, на території ВДНГ більше 2000 відвідувачів стали свідками та учасниами найяскарвішої і найпатріотичнішої бігової події року – Кольорового забігу. Ми виступили співорганізатором св’ята спорту спільно з київський біговим марафонським клубом (KMRC). Цього разу було вирішено зробити акцент на національні кольори, отже домінувала жовто-блакитна палітра.

«Дуже хотілось додати учасникам та гостям краплину яскравих барв. Надихнути людей здоров’ям і бадьорістю, хоч на трохи відволікти від тяжких буднів, додати оптимізму і сил напередодні похмурої осені» – прокоментував подію один з її організаторів, співзасновник благодійного фонду Спорт заради Миру Роман Жорін.

Захід зібрав понад 2000 учасників та гостей. Організаторам вдалось зробити непересічний спортивний захід. Це була дійсно яскрава подія, спрямована на привернення уваги до спорту і здорового способу життя. Вздовж маршруту в 3 і 6 км учасників забігу посипали різнокольоровими індійськими фарбами холі. Всі учасники були вдягнуті у білі футболки і на фініші набули кольорів сонця і неба.

Наприкінці заходу було організовано масовий флеш-моб: люди власними тілами, лежачи на землі, виклали величезне серце яке розфарбували в національні кольори, що стало незабутньою відзнакою цього спортивного свята.

Як це було?

Це було КРУТО!!!

офіційне відео color run 2015 in Kyiv на youtube